Jak zdobyć ponad 100 zł. w 5 minut

Pisałem ostatnio o tym w jak prosty sposób spieniężyłem blogi, które w sumie dały mi 500 zł. Była to bardzo prosta metoda jednak teraz przedstawię ci sposób jeszcze prostszy a do tego nie musisz nawet mieć swojego bloga. Haczyk niestety polega na tym, że nie można tego skalować, tzn., że możesz zdobyć ponad 100 zł. ale jednorazowo. Bez owijania w bawełną w następnym akapicie przejdę do rzeczy. Ostatnio zakładałem sobie konto w banku ING. Wybrałem ten bank ze względu na szereg korzyści na których bardzo mi zależy poza samym rachunkiem. Kiedy przystąpiłem do zakładania konta okazało się, że jest promocja na 120 zł. Od razu sobie pomyślałem, że dzięki temu nie tylko dodatkowo zarobię ale również dam znać i tobie. W przeciwnym wypadku nie planowałem pisać tego artykułu. Wprawdzie nie jest to oszałamiająca kwota ale jednak zawsze. Tym bardziej, że konto jest darmowe!

Co trzeba zrobić by odebrać 120 zł.?

Po prostu założyć konto, które zakłada się dosłownie w 5 minut! Sprawdzałem 🙂 Oczywiście nie dostajesz pieniędzy natychmiast. Trzeba spełnić prosty warunek. Po założeniem konta wystarczy jeśli dokonasz 3 transakcji blikiem. Nie spotkałem się jeszcze z tym by można było płacić blikiem w sklepach ale na pewno wypłacisz gotówkę w każdym bankomacie. Odkąd zacząłem korzystać z bliku, to ta metoda bardzo przypadła mi do gustu ponieważ:

  • Wypłatę z bankomatu mogę zacząć zanim jeszcze dojdę do bankomatu. W praktyce polega to na tym, że gdy jest przede mną osoba w kolejce do bankomatu lub dochodzę do niego to wyciągam smartfon, włączam aplikację mobilną banku tak, że gdy jestem już przy bankomacie mogę kliknąć by wygenerować kod blik. Na bankomacie wciskam guzik odpowiedzialny za blik i wprowadzam jednorazowe hasło, które mam wygenerowane w telefonie.
  • Ta metoda bardzo mi przypadła ze względu na bezpieczeństwo. Nie wiem jak wy ale zawsze miałem obiekcje podchodząc do bankomatu i wpisywać na nim kod pin. Zawsze zakrywam ręką i nigdy nie byłem w 100% pewien czy ktoś gdzieś jakoś nie skopiował mojej karty. Tyle się tego nasłuchałem. Teraz każdy kod pin jest jednorazowy więc nie muszę już zakrywać kodu ręką ani tym podobne a powiem nawet, że gdy zdarzy mi się jeszcze odruchowo wyciągnąć kartę do bankomatu i ją tam wkładam, to dziwnie się czuję 🙂

Skoro czytasz ten tekst a oferta ciebie zainteresowała, to dzieli cie już tylko jeden krok. Wejdź w ten link, który przekieruje cie do otwarcia specjalnego darmowego konta z promocją na 120 zł. i załóż konto w 5 minut. Rejestrując się z tego linku pomagasz również i mi za co będę ci niezmiernie wdzięczny i z pewnością przyczynisz się do merytorycznego rozwoju tego bloga. Pamiętaj, że promocja trwa do 14 kwietnia więc jeśli wchodzisz w to i chcesz zyskać 120 zł., to już teraz dokonaj rejestracji, która zajmie ci tyle co rejestracja w serwisie społecznościowym. Link do rejestracji i oferty.