Współpraca

Prowadzisz własnego bloga, masz stronę internetową a może dopiero chcesz ją założyć. Zobacz w czym mogę ci pomóc i wybierz jedną z form usług lub mentoringu.

  • Utworzenie bloga lub strony www – Stworzę dla Ciebie stronę od podstaw. Zaimplementuję domenę z hostingiem, zainstaluję wordpressa, wgram darmowy, estetyczny szablon, który działa na wszystkich rozdzielczościach i urządzeniach. Wgram potrzebne wtyczki. W rezultacie otrzymasz w pełni funkcjonalną stronę. I mam dla Ciebie jeszcze jedną niespodziankę – cena. Niektórzy mówią, że jest śmieszna, inni, że symboliczna. Nie zwlekaj więc i zapyta się o wycenę usługi dla Ciebie 🙂
  • Administracja stroną www – Nie ma co do tego wątpliwości, że o bezpieczeństwo trzeba dbać. Jedną z tych czynności, które należy wykonywać, to dbanie o aktualizacje samego wordpressa jak i wtyczek (wyświetlają ci się na czerwono w kokpicie). Wykupując ten pakiet u mnie w cenie 40 zł. za miesiąc masz to z głowy. 
  • Konsultacje SEO– Co tu dużo mówić. Zgromadziłem pewną wiedzę o seo. Sam mam sukcesy w tej dziedzinie do których należy m.in 3 krotne zwiększenie ilości wejść w google dla jednej ze stron. Wykupując usługę konsultacji u mnie masz moje pełne wsparcie. Usługę wyceniam na 100 zł. za godzinę przy czym nie musi to polegać na typowej formie komunikacji. Możemy wymieniać się mailami. 
  • Mentoring www – Masz swoją stronę, blog ale brakuje ci rzetelnej oceny tego czym dysponujesz? Pozwól, że rzucę okiem na twoją stronę. Podpowiem ci co możesz na niej zmienić, jakie frazy dla ciebie będą kluczowe. Ja sam pomogę ci w realizacji dobrych zmian. Cena za konsultacje podobnie jak przy konsultacji SEO 100 zł za godzinę przy czym nie są to ścisłe ramy. Zazwyczaj daję dużo więcej od siebie.
  • Wsparcie graficzne/kodowanie – masz indywidualne potrzeby – pisz
  • Przygotuję dla ciebie książkę, ebook tak, że będzie wyglądała jak prawdziwa książka z księgarni. Serio! Od wydawców przyjmuje zlecenia na projekty czasopism więc wiem jak to robić.
  • Przygotuję graficzne banery, okładki książek, wizualizacje okładek ebooków.

A po za tym?

  • Jeśli chcesz bym cie czegoś nauczył np. obsługi jakiegoś programu albo obsługi wordpressa to jest na to spora szansa.
  • Jeśli masz inne propozycje współpracy to również nie wahaj się pytać. Może chcesz np. bym zrecenzował twój produkt na moim blogu. Wiedz jednak, że recenzje napiszę sam. A może chcesz bym napisał dla ciebie jakiś tekst reklamowy?