Nie lubię pustych promocji co to mają na celu sztuczne obniżanie cen ale ta oferta zwróciła gorącą moją uwagę. Zauważ korzyści jakie niesie i sam zdecyduj czy to jest dla Ciebie a jeśli tak, to przyłącz się do mnie

Od lat korzystam z platformy strefakursow.pl. Dzięki niej nauczyłem się obsługi m.in excela, co umożliwiło mi nie tylko starać się o dobrą pracę lecz także na własne potrzeby stworzyć choćby budżet domowy. Po za tym ciągle kupuję kursy związane z technologiami internetowymi, które usprawniają moją pracę.

Teraz w akcji strefykursow możesz odebrać aż 30 zł na dowolny kurs. Może się okazać, że to nawet połowa kosztów kursu, który sprawi, że zdobędziesz nowe umiejętności pokryjesz w ten sposób 🙂

Jak przystąpić do programu?

Do programu możesz przystąpić poprzez polecenie od uczestnika platformy. Ponieważ z platformy korzystam już wiele lat możesz zarejestrować się z mojego linku polecającego. Zdobędziesz bon a ja również dostanę swoją pulę.

Link do rejestracji

A na koniec będzie mi bardzo miło jeśli napiszesz do mnie i powiesz mi na jaki kurs się zdecydowałeś 🙂 A może znajdziemy wspólną pasję? Czekam z niecierpliwością na info.
kontakt@eduoffice.pl