o mnie

Cześć! Mam na imię Patryk a skoro zaglądasz tutaj to oznacza, że prawdopodobnie zainteresował Ciebie jakiś mój tekst. Bardzo mi miło :) Tak to już jest, że gdy wchodzisz na jakiś blog, zaczynasz go czytać, poznajesz autora i pojawia się lekka ekscytacja, która powoli przeradza się w fascynację blogiem i tym czym on sobą prezentuje.

A co ja właściwie tutaj robię?

Pomagam blogerom, freelancerom i przedsiębiorcom przybliżać zasady marketingu i usprawniać ich pracę. 

To własnie tak pomagam innym. Spotkałem wiele osób, którym w jakiś sposób podpowiadałem i pomagałem w ich pracy i szczególnie dotyczyło to promocji bloga i działań SEO ponieważ na tym koncie mam pewne efekty. Otóż do moich sukcesów należy to, że po odpowiedniej optymalizacji pewnego bloga zwiększyłem jego odwiedzalność z wyszukiwarki google ponad trzykrotnie.

A jak to się zaczęło?

Moja fascynacja internetem zaczęła się już dawno temu, jeszcze na studiach. Odkryłem wtedy, że internet to świetne miejsce do tego by móc się rozwijać i zarabiać dodatkowe pieniądze. Początkowo postanowiłem tym wszystkim bawić się popełniając mnóstwo błędów łącznie z tym, że gdy wypuściłem swoją pierwszą stronę (zrobioną całkowicie w html bo nie wiedziałem, że istnieje wordpress), to okazało się to klapą.

Nie, nie dlatego, że nikt tam nie wchodził albo, że strona miała niski poziom merytoryczny. Przeciwnie, stronę odwiedzało ponad sto osób dziennie a wartości tam były bardzo unikalne i cenne. Jednak nisza, którą wybrałem okazała się mało konwertująca a do tego nie było na rynku produktu, którego mógłbym promować.

Obecnie nie mogę wprawdzie pochwalić się spektakularnymi efektami tak jak Michał Szafrański, Piotr Michalak czy Paweł Danielewski jednak idę do przodu z progresem. Mam swoje małe sukcesy, które pokazują mi, że idę we właściwym kierunku.

Ten blog jest realizacją moich zainteresowań i pasji dzielę się swoją wiedzą na temat marketingu internetowego, blogosfery, bycia freelancerem dzięki, którym z łatwością wyobrazisz sobie jak możesz usprawnić własną pracę.

Mam okresy wlotów i upadków bo zdarzały mi się dłuższe miesiące kiedy moje blogi pozostały same sobie

Po za internetem i czymś co można nazwać marketingiem internetowym interesuje mnie ludzki umysł, podświadome działanie i motywacje człowieka, psychologia. Wiesz, ten cały świat neuronów i ich figle, które sprawiają, że gdy np. uśmiechniesz się do kogoś, to wywołasz reakcję lustrzaną i druga osoba nawet wbrew sobie odśmiechnie się mimo woli.

Zajrzyj do zakładki współpraca i sprawdź w jaki sposób mogę ci pomóc. Zajrzyj też na projekt zecernia.

Biorę udział w:

zBLOGowani.pl