o mnie

autor eduofficeCześć! Mam na imię Patryk a skoro zaglądasz w to miejsce, to oznacza, że prawdopodobnie zainteresował Ciebie jakiś mój tekst. Bardzo mi miło :) Tak to już jest, że gdy wchodzisz na jakiś blog, zaczynasz go czytać, poznajesz autora i pojawia się lekka ekscytacja, która powoli przeradza się w fascynację blogiem i tym czym on sobą prezentuje.

A co ja właściwie tutaj robię?

Pomagam blogerom, freelancerom i przedsiębiorcom usprawniać ich pracę. 

Tak pomagam innym. Spotkałem wiele osób, którym w jakiś sposób pomogłem w ich pracy a szczególnie dotyczyło to promocji bloga i działań SEO. Do moich sukcesów należy to, że po odpowiedniej optymalizacji jednego z moich blogów zwiększyłem odwiedzalność z wyszukiwarki google ponad trzykrotnie.

A jak to się zaczęło?

Moja fascynacja internetem zaczęła się już dawno temu, jeszcze na studiach. Odkryłem wtedy, że internet to świetne miejsce do tego by móc się rozwijać i zarabiać dodatkowe pieniądze. Początkowo postanowiłem tym wszystkim bawić się popełniając mnóstwo błędów łącznie z tym, że gdy wypuściłem swoją pierwszą stronę (zrobioną całkowicie w html bo nie wiedziałem, że istnieje wordpress).

Tamta pierwsza strona okazała się klapą i nie dlatego, że nikt tam nie wchodził albo, że strona miała niski poziom merytoryczny. Przeciwnie, stronę odwiedzało ponad sto osób dziennie a wartości tam były bardzo unikalne i cenne. Jednak nisza, którą wybrałem okazała się mało konwertująca a do tego nie było na rynku produktu, którego mógłbym promować.

Obecnie nie mogę wprawdzie pochwalić się spektakularnymi efektami tak jak Michał Szafrański, Piotr Michalak czy Paweł Danielewski jednak idę do przodu z progresem. Mam swoje małe sukcesy, które pokazują mi, że idę we właściwym kierunku.

Ten blog jest realizacją moich zainteresowań i z pasji dzielę się swoją wiedzą na temat marketingu internetowego, blogosfery, bycia freelancerem dzięki, którym z łatwością wyobrazisz sobie jak możesz usprawnić własną pracę.

Mam okresy wlotów i upadków bo zdarzały mi się dłuższe miesiące kiedy moje blogi pozostały same sobie

Po za internetem i czymś co można nazwać marketingiem internetowym interesuje mnie ludzki umysł, podświadome działanie i motywacje człowieka, psychologia. Wiesz, ten cały świat neuronów i ich figle, które sprawiają, że gdy np. uśmiechniesz się do kogoś, to wywołasz reakcję lustrzaną i druga osoba nawet wbrew sobie odśmiechnie się mimo woli.

Zajrzyj do zakładki współpraca i sprawdź w jaki sposób mogę ci pomóc. Zajrzyj też na projekt zecernia.

Biorę udział w:

zBLOGowani.pl