Najlepsze darmowe templatki

Najlepsze darmowe szablony wordpress

Wybór szablonu na blog może przyprawić o zawrót głowy. Dostępnych są tysiące szablonów i choć różnią się pod wieloma względami, to jednak w funkcjonalności zazwyczaj działają podobnie. Jednak są szablony, które czymś szczególnie się wyróżniają i dlatego warto nimi się zainteresować.

W ostatnim artykule Jak wybrać szablon pod wordpressa pisałem o 4 rodzajach szablonów. Pisałem także o podstawowych problemach związanych z doborem odpowiedniej templatki na blog. Wskazałem różne sposoby strategii postępowania.

Tym razem zamiast podawać konkretne najlepsze darmowe szablony wordpress postanowiłem, że podam najlepsze źródła z których można je pobrać. Taka metoda pozwala wam przede wszystkim na zaznajomienie się z gotowymi propozycjami. Po za tym niby czemu konkretny szablon miałby być lepszy od innego.

Jeśli jest dobre źródło, to i znajdzie się wspaniały szablon. Oto źródła:

Repozytorium wordpressa – na oficjalnej stronie wordpressa znajdziemy mnóstwo skórek do zainstalowania za darmo. Jest ono dostępne także w kokpicie twojej strony w panelu wygląd – motywy – dodaj nowy motyw.

Do niewątpliwych zalet należy możliwość ustawiania filtrów wyszukiwań. Nie są to może bardzo rozbudowane filtry ale jeśli szukasz szablonu o określonej ilości kolumn czy np. pod portfolio to takie filtrowanie zda egzamin.

Andres Noren – Bardzo dobrej jakości darmowe szablony do wordpressa. Najbardziej do gustu przypadł mi Lovecraft.

ThemeIsle – Kilka bardzo ciekawych propozycji.

Bizzthemes – to kolejna porcja fajnych templatek dla wordpressa

CompeteThemes – to jeden z moich ulubionych zestawów

Bavotasan – i ostatnia przydatna paczka darmowych motywów

Podałem w sumie aż 6 źródeł z których możecie pobierać darmowe szablony. Przy analizie niektórych z nich zauważycie, że są i takie motywy, które są wprawdzie darmowe jednak pozwalają na rozszerzenie do wersji PRO. O zaletach tego typu szablonów pisałem w poprzednim artykule, który link podałem na początku tego artykułu.

Jestem pewien, że z tej bazy z pewnością znajdziecie coś, co przypadnie wam do gustu.

Podziel sięShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Email this to someone

Autor

admin

Bloger, pasjonat wordpressa. Interesuje się marketingiem a także psychologią oraz działaniem ludzkiego umysłu. Związany też z branżą HR.